Co vše může nabídnout server Vše pro interiér.cz právě Vám?

Server Vše pro interiér.cz poskytuje reklamní služby firmám v České Republice již od roku 2003. V záplavě podobně zaměřených oborových portálů se snažíme vyniknout především přijatelnými cenami, profesionálním přístupem ke všem prezentacím a kvalitní struktuře celého katalogu. Snažíme se o zachování přehlednosti celého katalogu, neplníme naše stránky blikající reklamou, která zbytečně odvádí pozornost, naši návštěvnící nejsou obtěžováni ničím, co sami nechtějí!

Jak zaregistrovat firmu do katalogu?

Využijte registrační formulář, zvolte vybraný tip zápisu a pak už jen postupujte podle návodu, který Vás bude provázet po všech administračních stránkách.


Služby zdarma

  • Základní firemní zápis - zařazení do katalogu podle oboru, rozsahu působnosti a sídla společnosti; kontaktní informace, reklamní texty, fotografie.
  • Katalog zboží - Služba pomocí které můžete vložit informace o Vámi nabízeném zboží z Vašeho internetového obchodu do našeho katalogu a získat tak nové zákazníky. Vámi dodané informace (ve standardizovaném formátu XML) budou zpracovány na našem serveru a zobrazeny uživatelům hledajícím dané zboží.
  • Online Poptávky - přístup do databáze poptávek dle zvoleného oboru.

Veškerá administrace nezpoplatněných služeb probíhá výhradně v režii zákazníka. Pomocí webových formulářů lze nastavit veškeré detaily jednotlivých služeb. Nezpoplatněné služby nedisponují žádnou garancí ani technickou podporou ze strany serveru Vše pro interiér.cz!

Detailní popis jednotlivých tarifů firemních zápisů


Zpoplatněné nadstandardní služby

Na veškeré služby nabízené zdarma jsou aplikována určitá omezení tak, aby byl zaručen bezproblémový chod celého serveru, přehledná struktura a zároveň byly upřednostňovány nadstandardní firemní zápisy. Veškeré zpoplatněné služby jsou opatřeny technickou podporou administrátora serveru, což znamená, že máte-li jakýkoliv problém, požadavek na aktualizaci či dotaz, jsme Vám k dispozici na telefonu, e-mailu a ICQ.

  • Nadstandardní firemní zápis - Veškeré služby poskytované pro bezplatný firemní zápis + mnoho dalších výhod (např. garance zobrazení na úvodní stránce v sekci katalogu, zvýrazněný zápis, kredit pro PR články v ceně tarifu, atd.) Možnost zasílání upozornění na nové poptávky e-mailem.
  • Bannerová reklama - pro zájemce o bannerovou inzerci můžeme připravit prostor a individuální cenové podmínky.
  • Příprava reklamních textů pro Vaše články.
  • Publikování zpětných odkazů vybraných stránkách.
  • Grafické a programovací práce

V případě zájmu o tyto služby nás kdykoliv kontaktujte.